Public access

Public access

Реєстр Аграрних розписок дає можливість переглядати публічну інформацію про видані аграрні розписки без реєстрації в системі. Основними користувачами цієї інформації є фермери та кредитори, котрі вже працюють з аграрними розписками або ж мають плани щодо роботи в майбутньому. Переглядати інформацію про розписки можна через функціонал «Публічний пошук». Публічний пошук - інструкція Пошук аграрних розписок в Реєстрі можна провести за одним або кількома наступними ідентифікаторами:

Заповніть інформацію у відповідні поля та натисніть кнопку «Шукати». Результати пошуку будуть відображені у спеціальній таблиці, для перегляду інформації про розписку – натисніть на піктограму (Перегляд). Якщо Ви плануєте оформлювати Аграрну розписку, у вас є можливість заздалегідь підготувати файл з переліком земельних ділянок або об’єктами забезпечення для завантаження даних у реєстр. При створенні розписки, нотаріус імпортує заповнений вами файл у систему на пакетній основі, що значно заощадить час на підготовку розписки до реєстрації. На пакетній основі в систему можливо імпортувати відомості про:

Алгоритм заповнення шаблонів для всіх типів об’єктів має схожий перелік дій. Тому для прикладу розглянемо найбільш розповсюджений – створення шаблону “земельні ділянки”.

Authorized access

Authorized access

Реєстр Аграрні розписки дає можливість генерувати аграрну розписку, формувати витяги та довідки щодо виданих аграрних розписок, вчиняти дії з виданими аграрними розписками. Статус авторизованого користувача може набути будь-який нотаріус, що працює на території України.

Для нотаріусів

Тестова версія Реєстру Тестова версія призначена для самонавчання, розписки згенеровані у цій системі не потрапляють до Реєстру, не облікуються, а здійснені нотаріальні дії не мають юридичної сили.