Щоб досягти очікуваного результату, необхідно правильно вибрати послугу страхування і, звісно, її надавача – страхову компанію. Це відповідальний момент, адже від правильності вибору залежатиме те, чи дістанете ви очікуваний страховий захист. Насамперед необхідно вивчити інформацію про наявні на ринку страхові страхові продукти і вибрати той страховий продукт, який задовольнить саме ваші потреби.

КРОК 2. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З АГРОСТРАХУВАННЯМ

Для того щоб дізнатись про агрострахування, а саме: навіщо потрібне агрострахування; які страхові продукти наразі пропонують страхові компанії в Україні; яким правилам варто слідувати при виборі страхового продукту; використати інструмент порівняння полісів агрострахування та отримати детальну інформацію про агрострахування, – зробіть ще один крок, натиснувши “Хочу знати більше”. Для того щоб дізнатись про агрострахування, а саме: Зробіть ще один крок, натиснувши “Хочу знати більше”.
Ви можете пропустити КРОК 3, якщо впевнені, що достатньо обізнані з агрострахуванням, та перейти далі до вибору, чи оцінки страхової компанії. Пропустити крок та перейти до вибору постачальника страхових послуг…